Beczka debowa 30 litrów
Beczka debowa 10 litrow
wypalanie beczki dębowej
składanie beczki dębowej
Warszawa 1955_15128711_1352689381432438_1906424710_n
Przedstawiciele_18012827_1550641014970606_328991747_o
Coopers of the Krušovice_14001937_1256643694370341_1927476164_o

Beczki dębowe na alkohol, beczki na bimber, krany i kraniki.

Beczki dębowe

Solidne Beczki dębowe sklep, Beczka na bimber, Beczka na wino, Beczka na piwo.

Producenci wykorzystują dębinę do produkcji beczek drewnianych, która wzbogaca wino w garbniki i związki aromatyczne. Leżakując w beczkach alkohol wzbogaca się w naturalne zapachy dębowego drewna, wśród których najsilniejsze to wanilia, żywica, cedr, tytoń, trociny, igliwie, koper, mięta, goździki, skórka pomarańczowa, kokos i cynamon. Dlatego nasza beczka dębowa podczas produkcji jest wypalana powoli od wewnątrz nad wolnym ogniem, co również staje się źródłem dodatkowych elementów bukietu, charakterystycznych aromatów. Są to przede wszystkim: brunatny cukier, karmel, miód i czekolada.

Nasze produkty

Jako nieliczni w Polsce, nie sprzedajemy beczek z Ukrainy, Białorusi lub Azji. Nasze produkty pochodzą z bednarni głównie węgierskich, krany z Hiszpanii, Francji lub Włoch.

Kupując naszą beczkę możesz być pewny że została wykonana z ręcznie wyselekcjonowanej dębiny, sezonowanej na wolnym powietrzu przez min. 3-4 lata. Produkcja wyłącznie z Dębu Europejskiego szypułkowego lub bezszypułkowego z zastosowaniem tradycyjnych zasad sztuki bednarskiej. Do produkcji zastosowano odmianę węgierskiego ( bałkańskiego ) dębu Quercus petraea przeznaczonego do dłuższego delikatnego dojrzewania alkoholu niż w przypadku dębu amerykańskiego. Proces produkcji beczki dębowej jest całkowicie ekologiczny bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych, które mogłyby zepsuć lub wpłynąć na smak przechowywanych w niej trunków.

Nasze beczki dębowe są szczelne, a klepka o grubości ok 15 mm jest idealnie dopasowywana w procesie produkcji. Dodatkowo beczka jest uszczelniana tatarakiem. Grube obręcze ze stali głęboko galwanizowanej gwarantują brak odbarwień i chronią beczkę.

Nasze beczki drewniane nadają się do starzenia i dojrzewania alkoholu. Beczki są wypalane wewnątrz nad ogniem (nie palinkami gazowymi) i nie posiadają wewnątrz jakichkolwiek worków z plastiku lub innych pojemników stosowanych w beczkach chińskich.

Nie sprzedajemy beczek  lub innych „pojemników” niewiadomego pochodzenia bez gwarancji. Stawiamy na solidną jakość i doświadczenie naszego Bednarza. Niestety większość tanich beczek sprzedawanych w Polsce jest produkowana na Białorusi, Ukrainie lub w Chinach. Wybór Klienta.

Kranik mosiężny do beczki dębowej alkoholowy galwanizowany jest złotem aby nie zmieniać smaku alkoholu i posiada polski Certyfikat dopuszczający go do kontaktu z żywnością, a solidne i szczelne krany drewniane nie zawierają jakichkolwiek elementów metalowych. Producent kraników – Hiszpania.

Jako nieliczni w Polsce oferujemy na zamówienie beczki z dębiny, beczki z morwy, beczki z jesionu, beczki z jałowca, beczki z czereśni, beczki z jabłoni.

Wypożyczamy beczki na wesela z wkładem ze stali nierdzewnej.

Beczki drewniane oraz krany objęte są 12 miesięczna gwarancją.

PŁATNOŚCI BLIK na numer telefonu przy odbiorze osobistym

Płatności BLIK są realizowane także przy zamówieniach telefonicznych

W naszym sklepie nie czekasz kilku dni na realizację zamówienia.

Towar możesz odebrać osobiście lub wysyłamy go natychmiast po otrzymaniu zlecenia/przelewu.

Kurierzy DPD i Inpost dostarczają nasze paczki w ciągu 24 godzin.

Beczki dębowe
Beczka dębowa 5 Lt

Solidną Beczkę Drewnianą można zamówić w naszym Sklepie internetowym >>>