Warszawa 1955_15128711_1352689381432438_1906424710_n
Przedstawiciele_18012827_1550641014970606_328991747_o
Coopers of the Krušovice_14001937_1256643694370341_1927476164_o
wypalanie beczki
składanie beczki dębowej

Beczki dębowe na alkohol, beczki na bimber, czy wiesz że…

COVID-19

Wszystkie nasze beczki po wyprodukowaniu są foliowane i zabezpieczane.

Firma kurierska DPD proponuje płatność kartą w celu uniknięcia kontaktu z gotówką.

Obsługą klienta oraz wysyłkami w naszej firmie zajmuje się tylko 1 osoba.

Beczki to wynalazek celtyckich plemion zamieszkujących Galię gdyż były niezastąpione podczas transportu wody wyboistymi drogami przez alpejskie doliny. Zostały szybko zaadaptowane przez Rzymian do przewożenia i do przechowywania wina.

Producenci zaczęli wykorzystywać dębinę do produkcji beczek drewnianych, która wzbogaca wino w garbniki i związki aromatyczne. Leżakując w beczkach alkohol wzbogaca się w naturalne zapachy dębowego drewna, wśród których najsilniejsze to wanilia, żywica, cedr, tytoń, trociny, igliwie, koper, mięta, goździki, skórka pomarańczowa, kokos i cynamon. Dlatego nasza beczka dębowa podczas produkcji jest wypalana od wewnątrz, co również staje się źródłem dodatkowych elementów bukietu, charakterystycznych aromatów. Są to przede wszystkim: brunatny cukier, karmel, miód i czekolada.

Solidne Beczki dębowe sklep, Beczka na bimber, Beczka na wino, Beczka na piwo.

Nasze produkty

Kupując naszą beczkę możesz być pewny że została wykonana z ręcznie wyselekcjonowanej dębiny, sezonowanej na wolnym powietrzu przez min. 3-4 lata. Produkcja wyłącznie z Dębu Europejskiego szypułkowego lub bezszypułkowego z zastosowaniem tradycyjnych zasad sztuki bednarskiej. Proces produkcji beczki dębowej jest całkowicie ekologiczny bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych, które mogłyby zepsuć lub wpłynąć na smak przechowywanych w niej trunków.

Nasze beczki dębowe są szczelne, a klepka o grubości ok 13 mm jest idealnie dopasowywana w procesie produkcji, dodatkowo beczka jednak może zostać uszczelniona liśćmi tataraku. Grube obręcze ze stali głęboko galwanizowanej gwarantują brak odbarwień i chronią beczkę.

Nie sprzedajemy beczek  lub innych “wyrobów” niewiadomego pochodzenia bez gwarancji. Stawiamy na solidną jakość i doświadczenie naszego Bednarza.

Kranik mosiężny do beczki dębowej alkoholowy powlekany jest złotem aby nie zmieniać smaku alkoholu, a solidne i szczelne krany drewniane nie zawierają jakichkolwiek elementów metalowych.

Możliwe jest wypożyczenie beczki na wesele z wkładem ze stali nierdzewnej.

Beczki drewniane oraz krany objęte są 12 miesięczna gwarancją.

W naszym sklepie nie czekasz kilku dni na realizację zamówienia.

Beczki dębowe wysyłamy natychmiast po otrzymaniu zlecenia/przelewu.

Kurierzy DPD i Inpost dostarczają nasze paczki w ciągu 24 godzin.

Beczki dębowe
Beczki dębowe

Solidną Beczkę Drewnianą można zamówić w naszym Sklepie internetowym >>>